Анастасија скршена од болка, по трагедијата се одлучи на ваков чекор

|

Анастасија Ражнатовиќ е недостапна на социјалните мрежи. По веста која ја објави нејзиниот сакан за загубата на нивното неродено бебе, пејачката годеактивираше својот профил на Инстаграм.

Младата Анастасија, која на Инстаграм профилот има над 1 милион следбеници, го ставила својот профил во мирување, веројатно поради потребата да е недостапна за јавноста во овие тешки моменти за неа.