Бремената Кети Пери во костим за капење

|

Таа е на само неколку недели од раѓањето на своето прво дете, но тоа не значи дека Кети Пери не може да се забавува на сонце со својот вереник актерот Орландо Блум.


35-годишната поп-ѕвезда, во Малибу, го прикажа своето тело во костим за капење во полн ек на бременоста.


Додека Кети излегуваше од вода, Орландо (43) го истражуваше крајбрежјето со неговата даска за сурфање.


Без разлика дали уживаше во ладен пијалок или сурфаше на бранови, актерот изгледаше како да си поминува најубаво во својот живот.
го поминува уживајќи го поголемиот дел од летото време.