Фановите загрижени: „Шакира скршена по раскинувањето“ (ФОТО)

ИЗВОРНов Лист
|

Колумбиската пејачка Шакира првпат беше видена во Барселона по раскинувањето со Пике. За жал, се чини дека колапсот на љубовта придонесе пејачката да стане непрепознатлива.

Поточно, судејќи по фотографиите кои се појавија на Твитер, а кои ги споделуваат загрижените фанови – изгледа прилично уморно и скршено, загрижено.

Папараците ја „уловиле“ додека возела, а фановите тврдат дека пејачката „се распаѓа поради раскинувањето со Пике“.