И во добро и во лошо, тука се за другиот: Карлеуша и испрати важна порака на пријателка, но сликата привлече големо внимание

ИЗВОРНов Лист
|

Популарната пејачка и покрај озборувањата и шпекулациите за врската со сопругот, редовно објавува фотографии и снимки на социјалната мрежа Инстаграм, а вчера имаше посебна причина за тоа.

Колешката и пријателка на Карлеуша Драгана Мирковиќ го прослави својот 54-ти роденден, а Јелена ја искористи приликата да и се обрати со заедничка фотографија надополнета со роденденскa порака.

Нешто изненадувачки е фактот што ЈК се одлучи за сликата што беше создадена на комеморацијата на Марина Туцаковиќ.