Карлеуша слета во Охрид со приватен авион (ВИДЕО)

|

Јелена Карлеуша попладнево објави видео од охридскиот аеродром каде слетала со приватен авион. Српската пејачка ќе одржи концерт


Таа по слетувањето во Македонија преку видео порака ги поздрави сите:

– Добар ден на сите. Стигнавме во Охрид, се гледаме вечерва на концерт.