Пари летаа околу неа – Теа Таировиќ само за рефрен доби 5000 евра бакшиш

ИЗВОРНов Лист
|

Пејачката Теа Таировиќ пееше на приватна прослава каде имаше добар бакшиш.

Имено, на Фејсбук се појави видео во кое Теа пее додека околу неа летаат банкноти, а во еден момент парите не можеше повеќе да ги држи во рацете.

Отпрвин, човекот и ги дал парите, а потоа тој започнал да ги фрла над неа, на подиумот, додека Таировиќ цело време му мавтала со задникот и ги извртувала колковите.

Интересно е што меѓу банкнотите не можеше да се види друга валута освен еврото, и дека тие беа од 50, 100, 200, 500 евра.

Поради огромната сума на пари што пејачката ја доби, беше невозможно да се избројат, но слободна проценка е дека таа добила 5.000 евра само за рефренот.