Погледнете како изгледа апартманот во кој ќе се породи Богдана Ражнатовиќ

|

Синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана наскоро ќе станат родители на нивното прво дете, син за кој го одбраа името Жељко. Како што пренесуваат српските медиуми, Богдана ќе се породи во „Народни фронт“, а идната мајка ќе биде сместена во апартманот во кој била сместена и Цеца кога се породувала со Вељко и Анастасија. Наводно Цеца го реновирала апартманот.

На Богдана термин за породување и е 10 јуни, а еве како изгледа апартманот во „Народни фронт“.