Роналдо сподели фотографија и ги разнежни фановите – „Засекогаш љубов“

ИЗВОРНов Лист
|

Кристијано Роналдо полека се опоравува од загубата на синот. На својот официјален Инстаграм профил сподели фотографија од својата ќерка и ги разнежни фановите.

Португалецот на Инстаграм објави фотографија со ќерката со порака: „Засекогаш љубов!“. Повеќе од 13 милиони следбеници на Кристијано Роналдо изразија поддршка.