Таг: леонел меси

Една фотка – милион лајкови: Овие тројца лепотани неодоливо потсетуваат на...

Сопругата на легендарниот фудбалер, Антонела Рокузо објавила фотка од тројцата синови и ги воодушевила фановите на својот сопруг Леноел Меси. Тие многу потсетуваат на...

НАЈНОВИ