Иван Јованов за новата љубов: „Не направив ништо за одмазда, детето е направено со многу љубов“

|

Иван Јованов, пејачот од „Либеро бенд“, ќе стане татко е вест која ја шокираше јавноста. Идните родители направија прослава во присуство на најблиските пријатели и семејство, на која го открија полот на бебето кое го очекуваат. Иван и неговата сакана Ивана на прославата дознаа дека очекуваат девојче.

Инаку, за Јованов малкумина знаеја дека ќе стане татко, бидејќи очигледно пејачот својот љубовен живот добро го држел далеку од очите на јавноста, особено откако раскина со пејачката Антониа Гиговска.

Додека другите шпекулираа единствениот естраден магазин кај нас “Бекстејџ” реши да ги дознае сите одговори токму од Иван, и да даде одговор на прашањето кое најчесто се поставува: Дали сѐ ова го направи од одмазда?

Што тој одговори, погледнете во видеото: