Впечатлива промена: Водителката Милена собра храброст да го смени имиџот – како ви се допаѓа? (фото)

ИЗВОРСкопје24
|

ТВ водителката Милена Антовска-Станковска, неделава го славеше својот роденден, а со една година плус во животот се реши за промена на изгледот.

Жените се деликатни кога фризурата е во прашање, особено кога истата трега да се потстрижи.

Милена овој пат се одлучила да направи шишки кои според следбениците одлично и прилегаат.

За промената таа се пофали на својот Инстаграм и тоа додека се уште беше во фтизерскиот салон.

Откако новата фризура беше готова, на ред дојде и фотографирањето, па водителката си поигра и со популарните апликации.

Како ви се допаѓа промената на Милена?

Извор: Вистина.мк