За сите зима, за неа лето: Сања Кужет ужива на плажа

|

Сања Кужет не се појави на снимањето на денешниот „Гранд Специјал“ , бидејќи одлучи да земе одмор.

Водителката отпатува во Дубаи со семејството, а покрај прекрасните градби по кои е позната оваа метропола, уживаше и на плажа. Имено, температурата таму, за разлика од минусот што преовладува во Србија, е 24 степени.

Сања ја дочека 2020 година како што истакна со „радост, среќа и насмевка“.

Атрактивната Сања се фотографираше во црно бикини, а вака весела и опуштена му позираше на сопругот.