Има 45 години, висока е 165 сантиметри, а во бикини изгледа како девојка од милион долари… (ФОТО)

|

Прекрасната и заводлива пејачка повторно воодушеви со своето извајано тело, позирајќи во бикини, а фотографиите ги објави на социјалната мрежа Инстаграм.

Никол Шерцингер, поранешната девојка на Григор Димитров, деновиве ужива со прекрасната Мадалина Генеа во Венеција, а таа редовно предизвикува восхит поради своето извајано тело и изгледа на жена за која никогаш не би кажале дека има 45 години.

Заводливата убавица е многу атрактивна на социјалната мрежа Инстаграм, а таа судејќи по објавите многу сака природа, море, тренирање…

Неодамна таа уживала во Австрија, а позирала во бело бикини, наизглед едноделен костим за капење којшто совршено го истакнал нејзиното извајано тело, а евидентно е дека на фотографиите кои ги објавила не користела ниту филтери за разубавување ниту Фотошоп, што денес е вистинска реткост меѓу славните личности.

Никол е вистински секс-симбол, а може да нагласиме дека е и природна убавица.

Дали знаевте дека таа е висока само 165 сантиметри?