Таг: мечка

Девојчето ѝ мавна на мечката: Нејзината реакција е неверојатна (ВИДЕО)

Малото девојченце се возеше во автомобилот кога покрај нив застана една мечка. Девојчето одлучи да ѝ мавне со раката, а нејзината реакција ги воодушеви...

НАЈНОВИ